Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 451

برند سازی ، مشاوره و مدیریت برندینگ تخصص کارشناسان هودانو است

اما برند چیست ؟

نام تجاری یا برند فقط یک نام نیست. هویتی است که نتیجه تلاش یک یا چند گروه کاری، آن را این گونه پرورانده و مشتریان بخصوص خودش را جذب کرده است. مشتریان به این نام اعتماد کرده و نسبت به خرید از آن، وفادار هستند.

مدیریت و رشد برند یا نام تجاری یکی از عناصر فرایند مشاوره بازاریابی یا طراحی کمپین تبلیغاتی شرکت ها و سازمان ها می باشد .
نام تجاری یا برند، همان شخصیتی است که می تواند معرف کیفیت، صلاحیت، صداقت، قیمت مناسب، پشتیبانی بی نظیر و صدها ویژگی دیگر یک واحد صنفی باشد. بخشی از این هویت از طریق کیفیت محصولات تولید شده و یا خدمات ارائه شده ساخته خواهد شد. قسمت عظیم دیگر هویت مذکور، بوسیله معرفی ویژگی ها به طرق مختلف ساخته می شود. یک کاراکتر، رنگی بخصوص، مکانی مشخص، حضوری محسوس و هر چیزی شبیه این می تواند به عنوان یک نشانه در ذهن مخاطب ماندگار شود.
نام تجاری یا برند نیاز به دیده شدن دارد. هودانو در کارگروه برندینگ یا برند سازی خود، با استفاده از تخصص کارشناسان ذیصلاح، می تواند نام تجاری شما را چه به صورت آنلاین و چه به صورت آفلاین، در ذهن مخاطب ثبت و در نهایت، این ثبت خاطره را به حصول نتیجه مناسب نزدیک نماید.
تخصص ما، حضور در کنار کسب و کارهای کوچکی است که رویای بزرگ شدن را در سر می پرورانند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر، با کارگروه فروش هودانو با شماره 09197591098 تماس حاصل نمایید.

تعداد بازدیدتعداد بازدید250565

لطفا دقت کنید که :

قبل از اینکه بخواهید با ما ارتباط برقرار کنید و در مورد نحوه سرویس دهی ما بپرسید، کمی در مورد برند شخصی خود فکر کنید. به نقطه های تعالی اش. به موقعیتی که در کنار دستیابی به درآمد بیشتر و توسعه کسب و کارتان، رضایت مشتریانتان حاکی از پیشی گرفتن شما از رقباست.

فرم تماس با ما