Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 451

بازاریابی دیجیتال، برندسازی دیجیتال

کمپین های بازاریابی و برندسازی اینترنتی یا همان بازاریابی دیجیتال Digital Marketing عموما در بخش های مختلفی برنامه ریزی و اجرا می شوند و این بخش ها نیز به صورت جداگانه می توانند به نوبه خود اثر بخشی مناسبی داشته باشند. اما برای اینکه جامعیت نتیجه حاصل شود، همواره فعالیت ها به صورت یکپارچه در میان این بخش ها تقسیم می شوند. همچنین یک کمپین بازاریابی دیجیتال نیاز به ابزارهای کارآمد دارد که در زیر به سه ابزار مهم از آنها اشاره می کنیم:

مدیریت شبکه های اجتماعی ( مهم ترین ابزار در کمپین بازاریابی دیجیتال) 

شبکه های اجتماعی خط مقدم تعامل با مخاطبان هستند. به لطف کمپانی های بزرگ بین المللی و پیشرفت روز افزون این ابزارها، کاربران روز به روز اقبال بیشتری به زندگی مجازی نشان داده و امروز حتی در ایران هم بخش مهمی از زندگی افراد را حضور در شبکه های اجتماعی تشکیل می دهد. این ابزارها با آمار و ارقام، شما را به سمت گزارش هایی هدایت می کند که بتوانید رفتار مصرف کنندگانتان را در برابر یک پیام تبلیغاتی بسنجید. 

فعالیت در شبکه های اجتماعی به دو بخش اصلی تقسیم می شود:

1- مدیریت رسانه در شبکه های اجتماعی     2- مدیریت بازاریابی در شبکه های اجتماعی

فعالیت در شبکه های اجتماعی دقیقا راه رفتن بر لبه تیغ است و با یک اشتباه کوچک می توانید شرکتتان را نابود کنید. تلاش می کنیم در باب مدیریت شبکه های اجتماعی مطالب مفید و بروزی وبلاگ وبسایت هودانو قرار دهیم. 

طراحی و مدیریت وبسایت 

در قسمت وبسایت تیم پیاده سازی کمپین بازاریابی دیجیتال، حداقل به چهار تخصص بدون شک نیاز دارید. اول طراح گرافیک وب، دوم طراح و پیاده ساز تجربه کاربری، سوم طراح و برنامه نویس سایت و چهار استرتژیست و متخصص موتورهای جستجو. وبسایت حرفه ای، قلب هر کمپین بازاریابی اینترنتی ست و محلی است برای فعالیت های نهایی. بخشی از فعالیت های بازاریابی دیجیتال، گرفتن اطلاعات مخاطبان علاقه مند است. یعنی از طریق بازاریابی محتوایی Content Marketing آنقدر روی ذهن کاربر عادی کار شود که وی به زمینه فعالیت کسب و کار علاقه مند شده و اقدام به ارائه اطلاعات خویش نماید. دریافت اطلاعات کاربران عموما روی وبسایت صورت می پذیرد. 

ابزارهای ارسال ایمیل انبوه

طی اجرای فرآیندهای اولیه در کمپین بازاریابی دیجیتال، بر اساس هدف جمع آوری اطلاعات تماس مخاطبان علاقه مند به صنعت ما مبتنی بر اصول "بازاریابی اجازه ای"، لیستی در خور توجه از ایمیل کاربران بازار هدفمان بدست می آوریم. برای برقراری ارتباط مستمر با این دسته بزرگ از مخاطبان، می بایست از ابزارهای ارسال ایمیل انبوه استفاده نمود. به روش های مختلف و بر اساس استراتژی مد نظر با آنها از طریق ایمیل ارتباطمان را حفظ می کنیم. البته در پلتفرم های امروزی وبسایت ها، اکثرا ابزار ارسال ایمیل وجود دارد، اما این ابزارها صرفا فعالیت ارسال پیام را انجام می دهند و به آنالیز اطلاعات نهایی کمکی نمی کنند.

در نتیجه...

ابزارهای دیگری نیز وجود دارند که مانند سه ابزار فوق عمومیت ندارند. برای بکارگیری این ابزارها و تعریف کمپین شبکه های اجتماعی، شما نیاز به تیمی در حدود 8 الی 12 نفر متخصص دارید. به طور قطع فرآیند جستجو و جذب این افراد علاوه بر هزینه های گزاف، انرژی و وقت بسیاری از شما خواهد گرفت. در نتیجه:

توصیه می کنیم که از تیم های بازاریابی دیجیتال ما استفاده کنید تا علاوه بر حصول یک نتیجه تجربه شده، از دردسرهای مدیریت منابع انسانی نیز عبور کنید. 
 

تلفن مستقیم سرپرست فروش ما: 09197591098 از طریق تلگرام و یا تماس تلفنی در خدمت شماست و یا به ما ایمیل بزنید از طریق آدرس  info {at} hoodano.com

 

در مورد بازاریابی دیجیتال بیشتر بدانید:

بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی سنتی؟ کدام بهتر است؟

 

تعداد بازدیدتعداد بازدید250571

لطفا دقت کنید که :

قبل از اینکه بخواهید با ما ارتباط برقرار کنید و در مورد نحوه سرویس دهی ما بپرسید، کمی در مورد برند شخصی خود فکر کنید. به نقطه های تعالی اش. به موقعیتی که در کنار دستیابی به درآمد بیشتر و توسعه کسب و کارتان، رضایت مشتریانتان حاکی از پیشی گرفتن شما از رقباست.

فرم تماس با ما