Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 451

4 مزیت استفاده از سرویس های اشتراک گذاری ویدئویی twitter (Vine) و instagram برای ارتقای تجارت شما

(3 votes)

اخیرا نوع جدیدی از بازاریابی محتوا بصورت فرم کوتاهی از ویدئوهای اجتماعی در کلکسیون ویدئوهای instagram و vine معرفی و ارائه شده اند. و این به معناست که ایجاد ویدئویی سریع , فعال و پویا در زمان بسیار کوتاه 6 ثانیه ای در vine و 15 ثانیه ای در instagram می باشد.

Vine یک نرم افزار تحت مالکیت twitter است که کاربران را قادر می‌سازد ویدئوکلیپ‌های کوتاه بسازند و در قسمت خدمات شبکه های اجتماعی چون توییتر به اشتراک بگذارند.
Instagram نیز همان طور که می دانید تحت مالکیت facebook است و به عنوان یک شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس و فیلم برای کاربران می باشد.
بر طبق آمار، کاربران، ویدئوهای اشتراک گذاری شده در vine را چهار مرتبه بیشتراز سایر ویدئوهای twitter بازدید می کنند. بر اساس یک مطالعه در هر ثانیه 5 ویدئو توسط VINE بر روی twitter به اشتراک گذاشته می شود.vine همانند youtube یک کانال فوق العاده وسیع نیست ، با این حال در هر روز حدود نیم میلیون ویدئو در vine تماشا و تفسیر می شود.
در اینجا به بررسی دلایل جذابیت و مسری بودن ویدئوهای اجتماعی کوتاه می پردازیم:
1- یک مثال ساده و احمقانه: ساخت یک ویدئو کلیپ خوب سخت است، ویرایش یک ویدئو کلیپ خوب سخت تراست،در instagram فقط با فشردن دکمه جادویی کاربران آماتور، به راحتی می توانید عکس هایی پر معنی و زیبا را همراه با افکت های تصویری به اشتراک بگذارید. با استفاده از این ابزار جدید ساخت کلیپ های ویدئویی فراگیر خواهد شد. به عبارتی در حال حاضر همه افراد میتوانند مطابق مد روز با ساده ترین ابزار و رابط بصری فیلمبرداری و عکاسی کنند.

2- ما همه تجربه بدی با ADD داشتیم: همیشه یک نقطه تیره و روشن و مشکلات دیگری بود که سبب میشد فیلم ویدئویی را نیمه رها کنیم. و یا اینکه بیشتر از زمان مورد قبولمان انتظار کشیده ایم. اساسا ویدئوهای دیجیتالی باید کوتاه باشند. همچنین باید بتوانیم بیشتر و بیشتر ویدئوهایمان را ویرایش کنیم.

3- اپلیکیشن فراگیر: بهترین شبکه ها و ابزارهای تولید محتوا شبیه مدارس montessori هستند؛ باهوش ها بدرستی با یکدیگر برای رسیدن به بالاترین جایگاه کلاس رقابت می کنند و از هم جلو می زنند و ما رو شگفت زده می کنند. به معنای دیگر کلمه هرکسی با داشتن یک گوشی همراه هوشمند می تواند یک فیلم ویدئویی کوتاه درست کند. (اگرچه هر کسی نمی تواند این کار را استثنایی انجام دهد.)

چطور تجارتتان را با این امکانات ایجاد کنید؟
4- مثالهای کاربردی: من عاشق سری فیلم های کوتاه fix in six هستم که نکته های آماده و پرکاربرد در خانه را به شما آموزش می دهد.در کل 6 ثانیه شما یاد می گیرید که چطور یک مزاحمت را برطرف کنید. مثلا چطور یک لامپ شکسته را از سرپیچ خارج کنیم؟(البته نه بادست بلکه با سیب زمینی). این یک مثال خوب برای استفاده درست از محتواست که مشتریان را در پیگیری این اپلیکیشن ها فعال تر کرده است.
هدف از تولید فیلم های کوتاه، گفتن یک داستان بدون جزییات است؛ طراحی ساده و نزدیکی بیشتر به سبک زندگی.
برای مثال, کافه ای به نام موکا در ساحل ویرجینیا، یک قهوه خانه است که با استفاده از فیلم کوتاه توانسته نشان دهد که یکی از مسئولین کافه چطور با برگ روی نوشیدنی ها را تزیین می کند.
مثال های فراوانی در این رابطه می توان ذکر کرد, اما در پایان باید اذعان کرد که با چنین فیلم های کوتاهی ایده ها و نوآوری ها هیچ مرز و محدودیتی نخواهند داشت.سیدرضا موسوی دوست
مشاوره تبلیغات, بازاریابی و فروش

انتشار در شبکه های اجتماعی

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6
تعداد بازدیدتعداد بازدید183346

لطفا دقت کنید که :

قبل از اینکه بخواهید با ما ارتباط برقرار کنید و در مورد نحوه سرویس دهی ما بپرسید، کمی در مورد برند شخصی خود فکر کنید. به نقطه های تعالی اش. به موقعیتی که در کنار دستیابی به درآمد بیشتر و توسعه کسب و کارتان، رضایت مشتریانتان حاکی از پیشی گرفتن شما از رقباست.

فرم تماس با ما