سخت کار کنید و رویا های بزرگی در سر داشته باشید: 5 کارآفرین تاثیر گذار که شما باید در توئیتر آن ها را دنبال کنید

(2 votes)

چه می شد اگر شما می توانستید به ذهن با استعدادترین افراد در کسب و کار وارد شوید، تا بفهمید آن ها در حال حاضر به چه چیز فکر می کنند؟ چرا آن ها اینقدر موفق هستند؟ چه کاری انجام می دهند که شاید شما باید آن را انجام دهید؟

شما می توانید این کار را با استفاده از توئیتر انجام دهید. به رسانه های اجتماعی به عنوان وسیله ای همیشگی و پر از خرد فکر کنید که مستقیم شما را به بزرگترین و قدرتمند ترین بازیگران در کسب و کار متصل می کنند.

- بر اساس گفته کمیسیون مبادله و امنیت توئیتر-  حدود 5 میلیون توئیت با 140 کاراکتر، از این تخته ی واقعی روزانه در حال سرازیر شدن است. با چنین سوپ بزرگی که هر روز با توئیت های درونش در حال جوشیدن است، برای کارآفرین گرفتار کار خسته کننده ای خواهد بود، که بداند چه کاربرانی را باید دنبال کند. ما آن ها را برای شما در این لیست آورده ایم:

1- @barbaracorcoran:

شما ممکن است باربارا کوکوران را از برنامه تلویزیونی در شبکه ABC بشناسید. اصلیت او به نیوجرسی آمریکا بر می گردد، او کسی است که زمانی که 23 سال بیشتر نداشت، 20 شغل داشت. او از وام تجاری کم، هزار دلار، برای تشکیل گروه Corcoran استفاده کرد. این گروه اکنون به شرکتی مولتی میلیونر بدل شده است.

توئیت های کوکوران شامل توصیه های روزانه مربوط به کسب و کار است. همچنین او نکاتی را برای اداره کردن و رشد یک کسب و کار مانند یک متخصص را توئیت می کند و بیان می کند که چگونه برند سازی بیرونی انجام دهید.

نمونه توئیت: زمانی را اختصاص دهید و بنشینید و به دنبال این باشید که چگونه رقیبان شما برندشان را تبلیغ می کنند و چیزی را طرح ریزی می کنند که بهتر و خلاقانه تر است.

2- @davidcohen:

دیوید کوهن موسس و مدیر اجرایی شرکت TechStars، اجرا کننده برنامه ی سرمایه گذاری برای راه اندازی اینترنت می باشد. علاوه بر سهیم کردن دیگران در مورد علایقش، بعضی اوقات رازهایی در مورد راه اندازی ها، برنامه ها و نرم افزارها بیان می کند. کوهن جمله های انگیزشی را توئیت می کند و علاوه بر آن نکات سرمایه گذاری و تصاویری از سفرهای کاری و سخنرانی هایش پست می کند. در ضمن او توئیت ها دیگران را هم پست می کند.

نمونه توئیت: اگر شما سرمایه گذار هستید، 5 ایمیل آخری که به هر شرکت زده اید را بخوانید. اگر هر 5 ایمیل آخر در مورد درخواست از شما برای کمک مالی بود، دیگر به خودتان سرمایه گذار نگویید.

3- @jack:

جک دورسی یکی از 3 مغز اصلی توئیتر است. او همچنین مدیر اجرایی شرکت square است؛ این شرکت گجت هایی را درست می کند که برای افراد و شرکت ها کوچک، کار پذیرفتن کارت های بدهی بانکی و پرداخت های اعتباری را از طریق تبلت ها و گوشی های هوشمندشان آسان می کند.

این میلیاردر آن چه که تلاش های کسب و کارشان را تغذیه می کند، علت های سخاوتمندی خودش، شناساندن خلاقان دنیای تکنولوژی و البته مطالبی در مورد شرکت Square را توئیت می کند. او همچنین عکس و ویدئو هایی از زندگی شخصی اش را هم با دیگران قسمت می کند.

نمونه توئیت: سازمان خود را بررسی کنید، مردم را نگاه کنید، خودتان را نگاه کنید و سپس چیزی از این مشاهدات و بررسی ها بسازید.

4- @tferriss:

تیم فریس، نویسنده کتاب پر فروش "The 4-Hour Work Week" کارآفرینی نیویورکی است و سرمایه گذار برای راه اندازی کسب و کار هاست. دانش آموخته دانشگاه پرینستون، توئیت های بسیاری دارد، گاهی اوقات ده ها بار در روز مطالب مختلفی را توئیت می کند.

از توئیت های وی، انتظارِ نکته های سرمایه گذاری، تاکتیک های فروش، جملات انگیزشی از افراد مهم را داشته باشید. فریس از مردم اغلب می خواهد که سوالاتشان را در قالب توئیت هایشان از او بپرسند. سوالی از او بپرسید و ببینید چه جوابی می دهد.

نمونه توئیت: 1) یاد بگیرید که درست بنوسید و به همین دلیل باید درست فکر کنید. 2) شما به طور متوسط با 5 نفر بیشترین ارتباط را دارید.

5- @tonihsieh:

تونی سیه مدیر اجرایی سایت Zappos.com  ، فروشگاه آنلاین و محبوب فروش کیف و کفش، می باشد. دانش آموخته دانشگاه هاروارد و نویسنده کتابِ Delivering Happiness: A Path to Profits Passion, and Purpose ، جمله های متعالی، لینک ها به ایمیل هایی که او به کارکنان zappos.com می فرستد و لینک به مقالاتی در مورد مدیریت مفرح تر یک اداره و تبدیل آن به جایی برای مشارکت را توئیت می کند. 

نمونه توئیت: چشم انداز + ارزش ها + سرعت انطباق پذیری: فرمولی عالی برای کسب و کار و زندگی است.

تیم تولید محتوای هودانو

انتشار در شبکه های اجتماعی

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6
تعداد بازدیدتعداد بازدید183344

لطفا دقت کنید که :

قبل از اینکه بخواهید با ما ارتباط برقرار کنید و در مورد نحوه سرویس دهی ما بپرسید، کمی در مورد برند شخصی خود فکر کنید. به نقطه های تعالی اش. به موقعیتی که در کنار دستیابی به درآمد بیشتر و توسعه کسب و کارتان، رضایت مشتریانتان حاکی از پیشی گرفتن شما از رقباست.

فرم تماس با ما