3 نکته در مورد بهینه سازی ویدیوها جهت جستجو کردن

(3 votes)

همانطور که می دانید روزگار فیلمبرداری های ابتدایی, تدوین کردن و ارسال ویدئوها به صورت آنلاین (با دسترسی به شبکه) به سر آمده است. به منظور اینکه ویدیوی شما توسط افراد بسیاری دیده می شود, صاحبان مشاغل بایستی به عناصر حیاتی در بهینه سازی موتورهای جستجوگر ویدئویی توجه کنند. 

همانطور که می دانید روزگار فیلمبرداری های ابتدایی, تدوین کردن و ارسال ویدئوها به صورت آنلاین (با دسترسی به شبکه) به سر آمده است. به منظور اینکه ویدئوی شما توسط در اینجا به ذکر سه نکته مهم در این رابطه می پردازیم:

1-ویدئوهای خود را برروی YouTube قرار دهید:

YouTube دومین موتور جستجوگر بزرگ بعداز گوگل در ایالات متحده می باشد. شما می توانید به جای فرستادن ویدئوی خود به وب سایت شرکت خود, یک کانال ثبت شده با نام تجاری خود در YouTube بسازید و ویدئوهای خود را به آن فرستاده تا مردم با یک کلیک ساده, از سایت اصلی شما نیز بازدید کنند.

2-از نقشه های سایت (Mapsites) برای ویدئوی خود استفاده کنید:

با استفاده از نقشه های سایت می توانید اطلاعاتی در مورد محتوای ویدئوی خود به گوگل ارائه دهید. " اطلاعات پایه ای یا Metadata" حاوی اطلاعاتی مانند عناوین (Titles), توضیحات (Desciritions) و برچسبها (Tags) می باشد که این امکان را برای موتورهای جستجو فراهم می آوردتا ویدئوهای مورد نظر شما را با ارائه درخواست جستجو بیابند.

3-اجتماعی باشید:

به جای ارسال ساده یک ویدئو و امیدوار بودن برای دیده شدن آن توسط مردم, می توانید از یک روش حرفه ای تر و موفق تر کمک بگیرید. ویدئوهای خود را در شبکه هایی مانند Google+, Facebook, Twitter تبلیغ کنید. هرچه تعداد بازدیدکنندگان و کامنت های آنها بیشتر باشد, می تواند نتایج جستجوی بیشتری را دربر بگیرد.

تیم تولید و محتوای هودانو

انتشار در شبکه های اجتماعی

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6
تعداد بازدیدتعداد بازدید183345

لطفا دقت کنید که :

قبل از اینکه بخواهید با ما ارتباط برقرار کنید و در مورد نحوه سرویس دهی ما بپرسید، کمی در مورد برند شخصی خود فکر کنید. به نقطه های تعالی اش. به موقعیتی که در کنار دستیابی به درآمد بیشتر و توسعه کسب و کارتان، رضایت مشتریانتان حاکی از پیشی گرفتن شما از رقباست.

فرم تماس با ما