هودانو در حوزه مشاوره بازاریابی ، فروش و برندینگ کسب و کارهای کوچک و نوپا به ارائه خدمات زیر می پردازد

مشاوره بازاریابی ، فروش و برند سازی :

مشاوره بازاریابی و طراحی ، پیاده سازی و رشد نام تجاری ( برند سازی ) بصورت کمپین های تبلیغاتی آفلاین و آنلاین (برندینگ آنلاین).
مشاوره و پیاده سازی در زمینه راهکارهای افزایش فروش به صورت آنلاین و بازاریابی اینترنتی .
طراحی و پیاده سازی راهکارهای مبتنی بر وب از قبیل طراحی وب سایت های حرفه ای ، معرفی محصول، فروشگاه های آنلاین، نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان، نرم افزارهای مدیریت پروژه، و سایر راهکارهای مدیریت برند به صورت سفارشی.
بهینه سازی سایت و سئو یا افزایش رتبه وب سایت در موتور جستجوی گوگل بر اساس جدیدترین الگوریتم های ارائه شده توسط گوگل.
مدیریت برگزاری همایش ها و سمینارهای هدفمند در برقراری ارتباط با بازارهای هدف کسب و کارها. این رویدادها توسط شرکت های همکار پیاده سازی خواهد شد که هودانو کیفیت بالای آن را تضمین می نماید.
آنالیز و مشاوره در زمینه چگونگی رفتار مصرف کنندگان و چگونگی بهینه سازی نوع ارتباط با مشتریان.

آنچه بدیهی است، سلامت و کیفیت بالای ارائه خدمات ذکر شده توسط متخصصان گروه هودانو تضمین خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما ارتباط برقرار کنید. این ارتباط بدون شک یک تعامل دو سویه خواهد بود.

هر کسب و کاری برای رشد نیاز به فعالیت های بروز و آپدیت شده دارد. ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و دست به کار شده و یک تیم تحقیقاتی-اجرایی در حوزه بازاریابی دیجیتال تشکیل داده ایم. به شما هم توصیه می کنیم برای موفقیت بیشتر در فروش محصولات و خدمات، از خدمات برندسازی آنلاین و بازاریابی دیجیتال استفاده نمایید. شرح خدمات از قرار زیر است:

 

برندسازی و مشاوره برندینگ :

همه ما در طول زندگی خود از نامی بهره می بریم که ممکن است میان میلیون ها نفر، آن نام بخصوص، مشترک باشد. ایرادی به این امر نمی توان وارد کرد، چون آسیبی به ما نخواهد رسید.
اما در دنیای تجارت، فقط یک واحد صنفی است که می تواند به صورت قانونی از یک نام به عنوان هویت خویش استفاده کند. در دنیای تجارت، گاهی اوقات می بینیم که بر سر یک نام تجاری (برند) منحصر بفرد دعواها بالا گرفته و کار به دادگاه و دادسرا کشیده شده است! چـــرا؟

طراحی وبسایت، طراحی نرم افزارهای مبتنی بر وب، خدمات افزایش فروش آنلاین :

دنیای امروز با سرعت بسیار بالا به سمت مجازی شدن پیش می رود و در این میان، امکانات و خدمات بسیاری به بشر ارائه می شود. این مجازی شدن، راه را برای حضور کسب و کارهای مختلف جهت استفاده مناسب از موقعیت بوجود آمده هموار کرده است. دسترسی هدفمند، راحت تر و سریع تر به اطلاعات، کاربران، امکانات، پویاایی، هزینه تولید و نگهداری مناسب، توسعه پذیری، عدم محدودیت زمانی و مکانی ارائه سرویس ها و ... از جمله مزایای ورود کسب و کار در فضای وب است.

چشمان مشتریانتان را محترم بشمارید. با جلوه ی بصری زیبا، تحسینش را بر انگیزید و برند و محصول خود را در ذهنش ثبت نمایید. طراحی گرافیک، همان رزمنده خط مقدم تبلیغات است و ذهن مخاطب، ابتدا با آن درگیر می شود.

فروش مویرگی محصولات شما :

تیم فروش مویرگی هودانو، با توجه به دغدغه بنگاه های تولیدی کوچک و نوپا، در راستای کاهش هزینه های منابع انسانی و حذف فرآیندهای آزمون و خطا، این خدمت بسیار مفید را در اختیار کسب و کار شما قرار می دهد...

مشاور تبلیغات و مجری کمپین های تبلیغاتی :

گروه هودانو به عنوان یک مشاور تبلیغاتی مجرب در زمینه طراحی کمپین های تبلیغاتی، در سایه بهره گیری از دانش کارشناسان درجه اول حوزه تبلیغات و بازاریابی کشور، دوستی امین و قابل اعتماد برای کسب و کارهای تازه راه اندازی شده و یا کوچک است.

تعداد بازدیدتعداد بازدید250576

لطفا دقت کنید که :

قبل از اینکه بخواهید با ما ارتباط برقرار کنید و در مورد نحوه سرویس دهی ما بپرسید، کمی در مورد برند شخصی خود فکر کنید. به نقطه های تعالی اش. به موقعیتی که در کنار دستیابی به درآمد بیشتر و توسعه کسب و کارتان، رضایت مشتریانتان حاکی از پیشی گرفتن شما از رقباست.

فرم تماس با ما