Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 451
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 450

مشاوره تبلیغاتی ، طراح و مجری کمپین های تبلیغاتی

انتخاب یک برنامه استراتژیک و مدون در موضوع ارتباط موثر با بازار هدف، از اهمیت ویژه تری نسبت به نحوه پیاده سازی تبلیغات برخوردار است. امروزه در طرح ریزی کمپین های تبلیغاتی داخلی، میراثی ناپسند از تولد اولیه دانش تبلیغات در کشور شیوع پیدا کرده است که همانا "هزینه زایی" یا "حضور کاذب" نامیده می شود. این آسیب به موجب کپی برداری برخی کارفرمایان و آژانس های تبلیغاتی از کمپین های تبلیغاتی پیاده سازی شده در خارج از کشور پدید آمده است. بدون توجه جامع و گسترده به شرایط فرهنگی، آداب و عادات غالب در مردم ایران.
یک مشاور تبلیغاتی یا مشاور بازاریابی خوب برای هر سوالی جوابی واقع بینانه و صحیح را ارائه خواهد کرد. به طور مثال مشاهده شده که یک شرکت وارد کننده لوازم بهداشتی در ایران، خصوصا مسواک و خمیر دندان، در تصمیمی غیر معمول و غیر واقعی، برای کنار زدن رقبای خود و بالا بردن اعتبار برند نوپایش، هزینه ای گزاف را متحمل شد تا در تمامی بیلبورد های معابر پر آمد و شد، تمامی نشریات پر تیراژ، سایت های پر بازدید وب و ... حضوری درخشان داشته باشد. حال چند سوال به ذهن خطور می کند:
1- چه بازخوردی از این کمپین تبلیغاتی مد نظر کارفرما بود؟ آیا محقق شده است؟ با این که آن برند خاص امروز با گذشت تنها حدود یک سال در ذهن خیلی از دور و بریهایمان نمانده است، آیا این کمپین تبلیغاتی در لحظه خرید، هنگام انتخاب میان چند برند، تاثیر خود را بر ذهن مخاطب می گذارد؟
2- چه بازگشت مالی واقعی ای برای این کمپین در نظر گرفته شده بود؟ به عبارت دیگر توسط اثر بخشی این کمپین تبلیغاتی، برند مورد نظر چه تعداد مسواک را باید به فروش می رسانید تا جایی که تنها هزینه تبلیغات را بتواند کسب کند؟
3- هر محصولی در تبلیغات جایگاه ویژه خود را دارد. به قول معروف " هر چیزی حدی دارد! ". مثلا متصور شوید که یک کارگاه لوله بازکنی جزء، برای معرفی خدمات خود، کاتالوگی گران قیمت و تیراژ بالا را طراحی و چاپ کند. شاید این کار جالب به نظر برسد و در ذهن مخاطبان ماندگار شود. اما چه بازگشت مالی مناسبی برای این کسب و کار متصور باید شد؟ در مقابل متصور شوید که یک بانک معتبر با گستره وسیع خدماتش، برای تبلیغاتش، اقدام به چاپ لیبل های کوچک رنگی کرده و بر درب منازل آن ها را بچسباند. این کار نیز به دلیل زننده بودنش در اذهان خواهد ماند. اما چگونه می توان به جایگاه از دست رفته آن بانک دست یافت؟ با این تفاصیر، آیا این منطقی است که تمام بیلبورد های پربازدید و گران قیمت شهر را برای معرفی یک برند مسواک اجاره کنیم؟
ما کمک می کنیم تا کسب و کارتان را با خدمات مناسب و ویژه ما، بصورت منطقی و مدون، در بازار هدف، اثربخش و ماندگار جلوه نماید.
جهت کسب و اطلاعات بیشتر، کار گروه فروش هودانو با شماره 09197591098 ، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

تعداد بازدیدتعداد بازدید245933

لطفا دقت کنید که :

قبل از اینکه بخواهید با ما ارتباط برقرار کنید و در مورد نحوه سرویس دهی ما بپرسید، کمی در مورد برند شخصی خود فکر کنید. به نقطه های تعالی اش. به موقعیتی که در کنار دستیابی به درآمد بیشتر و توسعه کسب و کارتان، رضایت مشتریانتان حاکی از پیشی گرفتن شما از رقباست.

فرم تماس با ما