Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 451

جشنواره راه اندازی کسب و کار اینترنتی هودانو | نوروز 1393

(4 votes)

اگر شما صاحب ایده، محصول و یا متخصص ارائه خدمات هستید و تا کنون کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی نکرده اید، همین امروز، کِرکِره کسب و کار اینترنتی خود را بالا دهید!
هودانو با توجه به حضور هدفمند کاربران اینترنت در ایران در سال های اخیر و افزایش سطح فرهنگ استفاده از اینترنت در میان مردم، اقدام به حمایت از صاحبان کسب و کارهای گوناگون جهت حضور در فضای مجازی می نماید. این طرح در قالب جشنواره نوروز 93 هودانو تا 25 اسفند سال جاری در خدمت فعالان اقتصادی کشور می باشد.

چرا کسب و کار آنلاین ؟!

تجارت در فضای آنلاین که یک عرصه تقریبا نو ظهور در ایران به شمار می رود، به مرور زمان، با تلاش های فراوان فعالان حوزه تجارت الکترونیک، توانسته است اعتماد کاربران اینترنت را به سمت خود جلب نماید.
تجارت در فضای آنلاین مزایای بسیار و معایب اندکی دارد که برخی از آنها اشاره می کنیم:

مزایای کسب و کار اینترنتی:

1- بروز رسانی مطالب و تصاویر محصولات و خدمات بدون هزینه.
یعنی نیازی نیست که شما برای اضافه کردن یک محصول، اقدام به طراحی کاتالوگ نمایید.
2- هزینه نگهداری بسیار پایین.
با هزینه ای به صورت سالانه تقریبا بین 100 تا 200 هزار تومان برای تمدید هاست و دامین.
3- دسترسی بسیار آسان و سریع کاربران به فهرست محصولات و خدمات شما.
کاهش هزینه ایاب و ذهاب، صرفه جویی در زمان، مشاهده دقیق تر محصولات و مطالعه متون معرفی محصول، قابلیت جستجوی در سایت و مطالعه محصول مورد نظرو ... . این موارد برای مشتریان شما بسیار اهمیت دارند و برایشان بهتر است که اینگونه بتوانند محصولات شما را مشاهده کنند.
4- هزینه تبلیغات در فضای آنلاین بسیار پایین تر از فضای آفلاین است.
در فضای آنلاین شما گزینه های بسیار زیادی برای نمایش محصول خود با تیراژ بالا و هزینه نصف فضای آفلاین دارید.
5- دسترسی دقیق تر به مخاطب.
شما در فضای آنلاین دقیق تر و هدفمند می توانید به مخاطب مورد نظر خود دست یابید. ابزارهای متنوعی وجود دارند که مخاطبان شما را به خوبی آنالیز می کنند و اطلاعات قابل توجهی از قبیل سن، جنسیت، سطح تحصیلات، منطقه زمانی، تعداد بازدید، میزان حضور، ...، و حتی سرویس اینترنت مخاطب را در اختیار شما قرار می دهند. شما با توجه به این اطلاعات می توانید برنامه بهتری برای برقراری ارتباط با مشتریان خود را طرح ریزی کنید.
6- گستره جهانی بازار هدف.
اینترنت، دسترسی شما را به بازارهای خارج از ایران نیز راحت می کند.
7- برقراری ارتباط موثر دقیق.
شما می توانید از طریق دریافت اطلاعات مخاطب از قبیل ایمیل و شماره همراه، هربار که محصول یا خدمات جدیدی را به سایت خود اضافه می کنید، مخاطبتان را به یک بازدید بدون هزینه و بدون دردسر دعوت کنید.
8- فروش آنلاین.
شما می توانید محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید. مشتری شما ابتدا پول را از طریق درگاه های بانکی به حساب شما واریز می کند و سپس شما محصول را برای وی ارسال می کنید.
9- قابلیت توسعه پذیری بسیار بالا.
هر زمان که اراده کنید می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید. به طور مثال به راحتی می توانید پروژه های برندینگ آنلاین را پیاده سازی کنید. یا زمانی که به این نتیجه رسیده اید مخاطبان ثابت شما افزایش قابل قبولی پیدا کرده اند، می توانید یک شبکه اجتماعی برای کسب و کار خود در کنار سایتتان راه اندازی کنید.

و بسیاری موارد دیگر که شما می توانید با همکاری مشاورین مجرب گروه هودانو، با برنامه ریزی دقیق به آنها دست یابید.

معایب کسب و کار اینترنتی:
1- عدم دسترسی به همه بازار هدف.
طبیعتا تعداد زیادی از هموطنان با توجه به شرایط خاصی که دارند، هنوز کاربر اینترنت به شمار نمی روند و نمی شوند روی آنها حسابی باز کرد.
2- پیش نیازهای ابزاری دیجیتال.
برای استفاده از خدمات وب، شما به ابزار کامپیوتری خود و شبکه اینترنت وابسته هستید.

شما می توانید مطالب و نقطه نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
همچنین شما می توانید از جلسات "مشاوره بدون هزینه" هودانو بهره ببرید. حتی اگر هودانو را به عنوان پیمانکار انتخاب نکنید.

یک تماس، کاملا بی ضرر است! :-)

همچنین از طریق این صفحه می توانید کاملا بدون هزینه با ما ارتباط برقرار کنید.

موفق باشید.

انتشار در شبکه های اجتماعی

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6
تعداد بازدیدتعداد بازدید250572

لطفا دقت کنید که :

قبل از اینکه بخواهید با ما ارتباط برقرار کنید و در مورد نحوه سرویس دهی ما بپرسید، کمی در مورد برند شخصی خود فکر کنید. به نقطه های تعالی اش. به موقعیتی که در کنار دستیابی به درآمد بیشتر و توسعه کسب و کارتان، رضایت مشتریانتان حاکی از پیشی گرفتن شما از رقباست.

فرم تماس با ما